كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آیین نامه ها
اطلاع رسانی
بازديدها
پرسش های متداول هیات علمی
پرسش های متداول هیات علمی
پیوند های مفید
پیوندها
جستجو
دسترسی سریع
فوتر
منو
منوی اصلی
نوار راهبري
هدر
ورود
پرسش های متداول هیات علمی
دوشنبه 25 تير 1397 آیا امکان بکارگیری اعضای هیات علمی بازنشسته در دانشگاه وجود دارد؟

بله
بر اساس ماده 110 آیین نامه اداری استخدامی اعضای هیات علمی (ویرایش اردیبهشت 91) استفاده از اعضای هیات علمی بازنشسته حداکثر 10 ساعت تدریس در هفته تعیین می گردد

 
امتیاز دهی