اخبار
آغاز ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره های تکمیلی تخصصی ( فلوشیپ ) سال تحصیلی 99-00

1399/6/10 دوشنبه

ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های تکمیلی تخصصی ( فلوشیپ ) این دانشگاه از تاریخ 12/6/99 لغایت 19/6/99 انجام خواهد شد. در ضمن، شروع به آموزش پذیرفته شدگان از 22/6/99 می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام در این دانشگاه به شرح زیر می باشد:

 1. 4 قطعه عكس 4*3 ( پشت نویسی شده )
 2. اصل و کپی كارت ملي ( پشت و رو )
 3. اصل و کپی شناسنامه ( تمام صفحات )
 4. اصل و کپی كارت پايان‌خدمت يا معافيت دائم ( پشت و رو ) یا گواهی ترخیص از خدمت وظیفه عمومی جهت رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی
 5. تصویر مدرک دانشنامه تخصصی و یا گواهی قبولی در آن
 6. گواهی معاونت درمان وزارت بهداشت مبنی بر اتمام کلیه تعهدات حداکثر تا 31 شهریور ماه سال پذیرش و یا معافیت از تعهدات؛ یا گواهی ترخیص از طرح ضریب کا صادره از معاونت درمان وزارت بهداشت؛ یا مجوز شرکت در آزمون صادره از مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت جهت افرادی که به عنوان هیئت علمی مشغول انجام طرح ضریب کا هستند.
 7. گواهی رتبه برتر در رشته پیش نیاز صادره از وزارت بهداشت ( رتبه های 1 تا 3 آزمون دانشنامه تخصصی )
 8. آخرین وضعیت بدهی ( بدون معوقه ) به صندوق رفاه دانشجویان ( با مراجعه به صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و یا دانشگاه فارغ التحصیلی قابل دریافت می باشد. )
 9. موافقت نامه ادامه تحصيل بصورت ماموریت آموزشی ( اعضاء هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی استفاده کننده از سهمیه هیئت علمی )
 10. تصویر سند تعهد محضری خاص به محل استخدام به میزان سه برابر مدت آموزش ( اعضاء هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی استفاده کننده از سهمیه هیئت علمی )
 11. موافقت نامه ادامه تحصيل و پرداخت شهریه از محل خدمت ( کارمندان سازمانها و نهادها )
 12. حکم ماموریت آموزشی یا مرخصی بدون حقوق ( کارمندان سازمانها و نهادها )
 13. تعهد محضري پرداخت شهریه ثبت شده در دفتر اسناد رسمي ( لازم است کلیه پذیرفته شدگان به غیر از          پذیرفته شدگان سهمیه هیئت علمی - فرم مذکور را که در انتهای این آگهی درج شده است دریافت نموده و با هماهنگی دفتر امور حقوقی دانشگاه آن را در دفتر اسناد رسمی ثبت نمایند. ارایه اصل سند تعهد محضری تایید شده توسط دفتر امور حقوقی دانشگاه هنگام مراجعه حضوری به معاونت آموزشی دانشگاه اداره تحصیلات تکمیلی ضروری می باشد. )

تایید سند تعهد محضری توسط دفتر امور حقوقی دانشگاه الزامی می باشد. لطفا با کارشناسان دفتر حقوقی با شماره    

تماس 33372207 -028 و یا 5-33336001-028 داخلی 2014 هماهنگی نمایید.

در ضمن پس از سپردن تعهد محضری در دفترخانه، باید اصل سند تعهد محضری بانضمام تصویر آخرین حکم کارگزینی ضامن به دفتر حقوقی دانشگاه جهت تایید نهایی ارایه گردد.

فرمهایی که باید تکمیل شوند:

 1. فرم صلاحیت عمومی ( لازم است کلیه پذیرفته شدگان فرم مذکور را که در انتهای این آگهی درج شده است دریافت نموده - در یک برگ A4 پشت و رو چاپ گردد -  و پس از تکمیل و الصاق دو قطعه عکس بر روی آن هنگام مراجعه حضوری به دانشگاه به همراه مابقی مدارک به معاونت آموزشی دانشگاه اداره تحصیلات تکمیلی تحویل نمایند.       
 2. فرم تعهد دوره دستیاری ( لازم است کلیه پذیرفته شدگان فرم مذکور را که در انتهای این آگهی درج شده است دریافت نموده و پس از تکمیل به همراه مابقی مدارک به معاونت آموزشی دانشگاه اداره تحصیلات تکمیلی الزامی است. )     
 3. فرم درخواست معافیت تحصیلی برای پذیرفته شدگانی که در حال انجام خدمت وظیفه عمومی می باشند. ( لازم است پذیرفته شدگانی که در حال انجام خدمت وظیفه عمومی می باشند فرم مذکور را که در انتهای این آگهی درج شده است دریافت نموده و به یگان خدمتی خود تحویل داده و برگه ترخیص از خدمت را دریافت و به همراه مابقی مدارک به معاونت آموزشی دانشگاه اداره تحصیلات تکمیلی تحویل نمایند. ارایه فرم تکمیل شده درخواست معافیت تحصیلی برای افرادی که خدمت وظیفه عمومی خود را آغاز ننموده اند کفایت می نماید )

 نکات مهم:

* برای اطلاع از میزان شهریه آموزشی به پایگاه اینترنتی معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی http://vce.qums.ac.ir/Portal/home/?177514/شهریه ها   مراجعه شود.

* بدلیل محدودیت امکانات، خوابگاه دانشجویی به دستیاران دوره های فوق الذکر در صورت امکان ارایه می گردد.

* نشانی محل ارایه اصل مدارک ثبت نام : قزوین، دروازه رشت ( چهارراه 22 بهمن )، بلوار شهید باهنر، جنب دادگستری، پردیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین، ساختمان معاونت آموزشی، طبقه دوم، اداره تحصیلات تکمیلی   

تلفن: 5-33336001-028 داخلی 2524 ( آقای کریمی ) ساعت 8 الی 14 روزهای کاری

* نشانی دفتر امور حقوقی دانشگاه:

   قزوین، خ نواب شمالی، خ شهید سلمانی، مجتمع ادارت، روبروی دانشگاه آزاد اسلامی، ساختمان شماره 1 دانشگاه علوم    

   پزشکی قزوین********   برای دانلود فرم ها اینجا را کلیک نمایید.


تاریخ درج خبر :  1399/6/10 14:47:24


سایت دانشگاه
http://qums.ac.ir

سایت معاونت آموزشی
http://vce.qums.ac.ir

 
امتیاز دهی